Košík
Vyhľadávanie
sk | en
Vyber krajinu:
Vyber jazyk:
Potvrdiť

Aktuálne pracovné pozície

Teraz nehľadáme nikoho. To sa čoskoro zmení, preto radi spoznáme šikovných ľudí. Napíš nám v čom vynikáš a my sa ti ozveme.

Nenašiel si to, čo hľadáš?

Nevadí. Napíš nám viac o tvojej vysnívanej práci u nás a my sa ti ozveme.


SÚHLAS SO SPRACÚVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV – UCHÁDZAČI O ZAMESTNANIE

Podľa nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. (ďalej len „Súhlas“)

v rozsahu: osobných údajov poskytnutých v životopise a sprievodných dokumentoch zaslaných Prevádzkovateľovi

pre účel: vedenie evidencie uchádzačov o zamestnanie

po dobu: 3 rokov

Zároveň vyhlasujem, že som si vedomá/ý, že poskytnuté osobné údaje Prevádzkovateľ spracúva iba na základe tohto Súhlasu. Nemám žiadnu povinnosť ich Prevádzkovateľovi poskytnúť a tento Súhlas mám právo kedykoľvek odvolať. Ak tento súhlas odvolám, takto poskytnuté moje osobné údaje musí Prevádzkovateľ bez zbytočného odkladu vymazať. Odvolanie súhlasu je možné realizovať zaslaním žiadosti na kontaktné informácie uvedené v záhlaví tohto súhlasu.

POUČENIE O VAŠICH PRÁVACH A INÝCH SKUTOČNOSTIACH

Osobné údaje nebudeme poskytovať ďalším príjemcom.

Máte právo na prístup k poskytnutým osobným údajom, ktoré môžete najlepšie realizovať prostredníctvom písomnej žiadosti na e-mailovú adresu uvedenú v hlavičke tohto Súhlasu.

Ďalej máte právo žiadať o opravu alebo obmedzenie spracúvania poskytnutých osobných údajov, ak sú podľa Vás nesprávne, máte právo vyžiadať si poskytnuté osobné údaje na prenos k inému prevádzkovateľovi alebo môžete o takýto prenos požiadať priamo nás a máte právo žiadať o výmaz svojich osobných údajov, ktoré ste nám poskytli.

Ochranu svojich práv môžete realizovať aj prostredníctvom sťažnosti adresovanej Úradu pre ochranu osobných údajov Slovenskej republiky.

Tvoja správa bola úspešne odoslaná.

STAŇ SA SÚČASŤOU KELLYS

Prečo pracovať v Kellys

Po viac ako štvrťstoročí neustáleho vývoja a rastu, sme sa stali  významnou súčasťou cyklistického priemyslu. Pôsobíme v 35 krajinách sveta, čo z nás robí jedného z najväčších výrobcov bicyklov v strednej Európe.

SI PRE NÁS TEN PRAVÝ

V Kellys nepracujú anonymní ľudia. Práve naopak, vážime si nápady každého jedného zamestnanca. Prines do našej spoločnosti niečo nové – pracuj samostatne na vlastných projektoch a daj veciam zmysel.

PROSTREDIE

Nechaj oblek a kravatu doma – všetko, čo potrebuješ, je otvorená myseľ. Neformálna a priateľská atmosféra je to, čo nás odlišuje  od ostatných spoločností a vytvára skutočne jedinečné pracovné prostredie.